Svake godine, već tradicionalno, tijekom ljetnih dana na stadionu lokalne Mladosti, na Jelasu, okupljaju se ljubitelji nogometa, vatreni navijači dva najbolja hrvatska nogometna kluba u povijesti Dinama i Hajduka te igraju međusobnu utakmicu, nakon koje se druže duboko u noć. U ovim srazovima važno je tko će pobijediti, ali najvažnije je da što više Domaljevčana i njihovih gostiju toga dana dođu na Jelas, jer svako njihovo godišnje okupljanje donosi i dobro za zajednicu, ove godine za Anu.
Ove su godine "Domlječani" odlučili sav prihod od utakmica darovati mladoj studentici 23-godišnjoj Ani Anki Klarić, koja je prethodnih godina vodila žestoku bitku za vlastiti život. Između teških i iscrpljujućih dana na dijalizi i neizvjesnosti koju donosi bolest, Anka je nepokolebljivim optimizmom uspjela nastavljati studij i polako ga privoditi kraju. Život s novim bubregom, koji joj je donirala majka, nimalo nije lak.
Naime, nakon 40-ak pregleda, teškoća i žrtve cijele obitelji, poglavito majke, Ana danas živi svoj mladenački život pun budućnosti. Upisala je psihologiju, a kaže da se odlučila u zadnji trenutak i "da bi to mogao biti Božji prst kao znak da je trebala upisati baš ovaj studij".
Borba obitelji Klarić svoj vrhunac i epilog dobila je na stadionu Jelas, kada su, junaci s početka ove priče, navijači Dinama i Hajduka iz Domaljevca, odigrali svoj jubilarni 20. susret. Zajedno u humanosti, koja nadilazi sport, prikupili su 5.350 eura te poklonili Anki za njezine potrebe.
- Sastajemo se jedni protiv drugih, ali s motivom zajedništva i bliskosti. Želja je i ovaj puta bila da pomognemo nekome iz naše zajednice, kome je pomoć doista potrebna. Ove je godine to naša Ana, ponosno ističu domaljevački Dinamovci i Hajdukovci.