Foto: hrvatskiglasberlin.de Foto: hrvatskiglasberlin.de

Čak 800 stotina radova postavljeno je u Gradskoj galeriji u Iserlohnu gdje je već poznati žiri u sastavu Cornelija-Cofi Merkl, urednica u IKZ, Reiner Danne, direktor gradske galerije i  dr. Reinhard Veit, direktor umjetničke škole odabrao najbolje. 

Razgovor s organizatorom Natječaja Antom Karačićem

Razgovor s organizatorom Natječaja Antom Karačićem

5:10

REZULTATI: 1. – 4. razred

PRVA NAGRADA

Dino Spoljarić, 4. r.Turcin, OS.Kneginec Gornji, Lidija Novosel - nastavnik

Mihaela Sponja, 3. r.Zadar, OS.Zadarski Otoci, Željka Diklan - nastavnik

Klara Vidaković, 2. r.Zelcin, OS. Ladimirevci PS.Ivanovci, Ljiljana Marinjak -nastavnik

DRUGA NAGRADA

Krševan Domins, 3. r.Zadar,OS.Zadarski Otoci, Zeljka Diklan - nastavnik

Marija Magdalena Gačić, 2. r. Kastel Novi, OS.Bijaci, Benita Vladušić - nastavnik

Vito Fustin, 3 r. Zadar,OS.Zadarski Otoci, Željka Diklan - nastavnik

Marko Novaković, 3. r. Ilok, OS.J.Benesic, Ivana Augustinović - nastavnik

TREĆA NAGRADA

Gita Bonić, 3. r.Nasice,OS.D.Pejacevic, Marina Mihalj-nastavnik

Borca Monika, 3. r.Karasevo RU. dvojezicna gimnazija Karaševo, Ana Filka - nastavnik

Ivano Sabljak, 2. r.Bjelovar, III OS Bjelovar, Nataša Brekalo - nastavnik

Lana Bačić, 1. r.Bjelovar,III OS.Bjelovar, Suzana Turković - nastavnik

Lilla Bengyeszkov, 4. r. Budimpesta HU.HOSIG Budimpesta, Zoltan Csomos - nastavnik

N… 3 r.Helsingborg, HN Švedska, Martina Mihalic - nastavnik

Gabrijel Jaric 3 r.Oslo,HN.Norveska

Ana Turina, 1. r.Ogulin, Prva OS., Ivana Salopek Turina - nastavnik

Sorka Ivana, 3. r. Karasevo RU, Dvojezicna gimnazija Karasevo, Filka Ana - nastavnik

Roza Tafra 3. r. Omis, OS.J.Pupacic, Martina Milina - nastavnik

Bernard Brlošić, 4. r. Koprivnica, OS.A.N.Gostovinski, Đurđica Posta - nastavnik

Elena Curila, 4. r. Turcin,OS Kneginec Gornji, Lidija Novosel - nastavnik

Marta Skvorc, 4. r. Mala Subotica,OS.T.Goricanca, Ljiljana Rinkovec - nastavnik

Franka Grgac, 3. r. Koprivnica, OS. Braca Radic, Vesna Petrusic - nastavnik

Eva Zamarin, 4. r. Sibenik, OS.J.Sizgorica, Helena Saric - nastavnik

Vigo Jurković, 1. r. Crikvenica, OS.V.Nazora, Maja Loncarić - nastavnik

Natko Ferenčić, 4. r. Crikvenica, OS.V.Nazora, Marijana Pohl - nastavnik

Roko Romić, 3. r. Kastel Novi, OS.Bijaci, Terezija Zokic - nastavnik

ČETVRTA NAGRADA

Lucija Ugarkovic 4 r. Garesnica, OS Trnoviticki Pupovac, Mustafa Becirspahic - nastavnik

Tin Horvat 4 r.Turcin, OS.Kneginec Gornji, Lidija Novosel - nastavnik

Hellena Vuckovic 3 r. Bedekovcina, OS.Bedekovcina, Melita Ogrinsak - nastavnik

Luka Jurisic 2 r. Cerovac Vukmanicki, OS.C.Vukmanicki, Ana Prepolec Padezanin - nastavnik

Nina Suprina 4 r. Oroslavje, OS.Oroslavje, Ankica Suk - nastavnik

Neva Novak 4 r. Mala Subotica,OS.T.Goricanca, Ljiljana Rinkovec - nastavnik

Luna Stanic 2 r. Zelcin, PS.Ivanovci, Ljiljana Marinjak - nastavnik

Fabijan Pavosevic 1 r. Ivanovci,PS.Ivanovci, Marija Bulat Lukacevic - nastavnik

Tia Dolic 4 r. Donja Stubica, OS Donja Stubica, Tatjana Benko - nastavnik

Marta Doric 3 r. Zelcin, PS.Ivanovci, Marina Arambasic - nastavnik

Nikol Marinovic 3 r. Essen D.LR.Matica Hrvatska za Rurgebit, Ankica Karacic - nastavnik

Lea Földy 3 r.Podgorac,PS.Stipanocvi,Monika Muzar Kos-nastavnik

Marica Levak 1 r. Melbourne Australija, HN.Australija, Suzy Horvat - nastavnik

Ivan Celjuska 3 r. Sombor Srbija, HKUD V.Nazor Sombor, Morana Rendulic - nastavnik

Bernarda Dzigunovic 4 r. Lipovac, OS.Lipovac, Ivana Rendulic - nastavnik

Kristina Franjicevic 4 r. Essen D.LR.Matica Hrvatska za Rurgebit, Ankica Karacic-nastavnik

Karla Korculanin 2 r. Marina, OS.I.Duknovica, Dijana Rincic - nastavnik

Ena Tereza Peric 8 godina Zagreb, Njemacka medjunarodna skola Zagreb

Ela Batkovic 1 r. D. Bistra, OS.Bistra, Sandra Skrlin - nastavnik

Sandro Begic 1 r. Vrbanja, OS.M.S.Gamirsek, Katica Varesevac - nastavnik

Karmen Platak 1 r. Rovisce, OS.Rovisce, Renata Koprivnjsk-nastavnik

Ena Paola Casni 4 r. Zagreb, OS.A.Starcevica, Nives Macukovic-nastavnik

Leona Salajpal 2 r. Koprivnica, OS.B.Radic, Vesna Mlinaric-nastavnik

Sonja Krtic Landeka 1 r. Vinkovci,OS.I.G.Kovacica,Silvija Landeka-nastavnik

Sara Hranjec 2 r.Bjelovar,IV OS.Bjelovar,Dragica Budic-nastavnik

Andja Zoric 2 r, Tomislavgrad,PS.Crvenica,Janja Zoric-nastavnik

Marta Kuparic 4 r. Koprivnica,OS.A.N.Gostovinski,Djurdica Posta-nastavnik

Lovre Kraljevic 3 r.Zadar,OS.Zadarski Otoci,Zeljka Diklan-nastavnik

Mateo Jaksic 1 r.Kutina,OS.Z.Franka,Vesna Kosak-nastavnik

Ina Males 1.r. Novi Sad Srbija,HU.Stanislav Preprek,Goran Males-nastavnik

Erika Klecak Vilner 4 r. Sibenik,OS.J.Sizgorica,Helena Saric-nastavnik

Rok Milanja 3 r.Zadar.OS.Zadarski otoci,Renata Androvic-nastavnik

Filip Krainovic 1 r.Crvenica BiH,PS Crvenica,Janja Zoric-nastavnik

Korina Alilovic 4 r. Karlovac,OS.D.Jarnevic,Ruzica Susak-nastavnik

Sara Erlic 2 r. Tribunj,KU.Tribunj,Mira Schwiter-nastavnik

Paula Racki 4 r. Brod Moravice,OS.Brod Moravice,Dijana Arbanas-nastavnik

Katarina Krizic 2 r. Dugo Selo,OS.J:Zorica,Aleksandra Vajzovic Caric-nastavnik

Vigo Novak Kraljev 2 r.Zagreb,OS.I.Cankara,Viktorija Nevistic-nastavnik

Grubisic Brnelic Gabrijela 4 r.Rijeka,OS.I.Zajca,Ksenija Fak-nastavnik

Lev Soldo 2 r.Zagreb,OS.I.Cankara,Ranka Matusinovic-nastavnik

Tin Matija 1 r. Crikvenica,OS.V.Nazora,Maja Loncaric-nastavnik

Iva Galetovic 3 r.Frankfurt,HN.Hessen,Ivana Capek-nastavnik

Iva Pupacic 3 r. Omis,OS.J.Pupacic,Martina Milina-nastavnik

Luka Bekavac 4 r.Dreich,D.HN.Hessen,Nina Pavic Colic-nastavnik

Tea Vinkovic 4 r. Rovisce,OS.Rovisce,Melita Pek-nastavnik

Meri Medvidovic 1 r.Rijeka,OS.J.Pavlisic,Marta Zambok-nastavnik

Dorian Sokcevic 4 r. Brod na Kupi,OS.F.K.Frankopan,Marija Tonkovic

Petra Olujevic 2 r. Oriovac,OS.S.Ilijasevic.Julijana Kolunzic-nastavnik

Lucija Kucko 3 r. Koprivnica,Os.Braca Radic,Vesna Petrusic-nastavnik

Dora Stimac 2 r. Fuzine,OS.I.Trohar,mirjana Pribanic Klanac-nastavnik

Laura Palavra 1 r.Omis,OS.J.Pupacic,Marina Fistanic-nastavnik

Klara Tomacic 3 r.Karlovac,CARPE DIEM,Aleksandra Skrtic-nastavnik

 

REZULTATI: 5.-. 8 razred

PRVA NAGRADA

Marija Forst 7 r. Zagreb,OS.D.Domjanic ,Nina Brkic-nastavnica

Ena Balicevic 7 r. Slavonski Brod,OS.Blaz Tadijanovic,Sanja Jagnjic-nastavnik

Claudia-Patricia Cimponeru 7 r. Karasevo Rumunska,gimnazija RU-HR,Andreea Fechita-nastavnik

Ana Bodrozic 5 r. Zagreb,OS.M.Lovraka,Bernadica Mazar-nastavnik

DRUGA NAGRADA

Hana Grabar 7 r. Mihovljani, OS.LJ.G.Mihovljan, PS.Novi Golubovec, Valerija Debeljak - nastavnik

Mia Cuk 8 r. Ogulin, Prva OS., Ivana Salopek Turina-nastavnik

Josipa Susilovic 7 r. Orasje BiH,OS.Orasje, Monika Pejcic - nastavnik

Dora Kosanovic 7 r. Zagreb, OS Dragutin Domjanic, Nina Brkić - nastavnik

TREĆA NAGRADA

Vanesa Elshani 7 r. Zagreb, OS D.Domjanic, Nina Brkic - Nastavnik

Lana Anic 5 r. Zagreb,OS.D.Domjanic,Nina Brkic-nastavnik

Martina Kosar 5 r. Bjelovar,IV OS.Bjelovar,Zeljka Kalabek-nastavnik

Ivan Pejkovic 6 r. Zagreb,OS.M.Lovraka,Bernadica Mazar-nastavnik

Leo Brozovic 6 r. Ogulin, Prva OS, Ivana Salopek Turina - nastavnik

Andjelija Sabljak 6 r. Lovas, OS Lovas, Marija Mendes - nastavnik

Iva Stojakovic 7 r. Nijemci, OS.I.Kozarac, Marija Mendes - nastavnik

Davor Sosa 7 r. Dubrovnik,OS.Lapad,Danijela Bubalo-nastavnik

Ivo Benkovic 6 r. Orasje BiH, OSOrasje, Marijana Zivkovic - nastavnik

Mia Julia Peric  Zagreb, Njemacka medjunarodna skola ZG.

Iva Kapetanovic, Ivana Novakovic 5 r.HN u Bavarskoj, Filip Oguic - nastavnik

ČETVRTA NAGRADA

N.M 10 g.Vukovar,U.VU. Leptiric, Tina Stojanovic - nastavnik

Ema Brkic 6 r. Zagreb,OS.V.Nazora, Marijana Stojanovic - nastavnik

Helena Prskalo 5 r. Mostar BiH,OS.Petra Bakule, Paulina Jukanovic - nastavnik

Rino Ceranac 6 r. Zagreb,OS.D.Domjanic, Nina Brkic - nastavnik

Anto Petrovic HN.Crna Gora, Brankica Vrbat-nastavnik

Lucija Hasanas 6 r.OS.Domasinec, Emina Kefelja - nastavnik

Rita Bagic 5 r.Zagreb,OS.V.Nazor, Lidija Galovic - nastavnik

Nika Mazar 7 r. Zagreb, OS.D.Domjanic, Nina Brkic - nastavnik

Dia Vojnovic 5 r.HN. Hessen Njemacka, Smiljana Veselic-Vucina - nastavnik

Mita Miriana 6 r. Karasevo RU. RU-HR gimnazija Karasevo,Aida Borscescu - nastavnik

Angela Arnold 8 r.Nijemci, OS.I.Kozarac, Marija Mendes-nastavnik

Alenka Markuez Marusic, 5. r.HK. Dubrovnik Lima Peru

Karla Mula, 10. r.HN.Hessen i Sarland Njemacka, Lucija Sarcevic - nastavnik

Casandra Dragan, 8. r.Karasevo RU. RU-HR gimnazija Karasevo, Andreea Fechita - nastavnik

Ana Marija Stipanic, HN.Crna Gora, Brankica Vrbat -nastavnik

Filip Jaric 6. r.HN. Norveska

Gabrijel Pugar 5. r. Marija Bistrica,OS.Marija Bistrica, Ana Kaic Lackovic - nastavnik

Irma Milicevic 7. r.Veliko Trojstvo,OS.V.Trojstvo, Ivana Kolanec Milicevic - nastavnik

Jovana Andrin 7. r.Wildermuth-gimnazium Tübingen Njemacka

Natan Suznjevic  centar za rehabilitaciju Komarevo, Marijana Petrovic Mikulic - nastavnik

Petra Baltic 6. r.Lovas.OS.Lovas,Marija Mendes-nastavnik

Magdalena Grgic 6. r. Kutjevo ,OS.Z.Turkovica kutijevo, Sanja Misic - nastavnik